طراحی سایت آژانس مسافرتی

زندگی یک سفر است و تو آن مسافری باش که در هر گامش ترنم خوش لحظه ها جاریست.

همه افراد پیش از برنامه ریزی برای سفر، تلاش می کنند تا با کمی تحقیق، آشنایی کافی با مقصد مورد نظر پیدا کرده و بهترین ها را برای سفر خود بیابند. یافتن آژانس های مسافرتی معتبر، هتل های مناسب، مراکز دیدنی و تفریحی مقصد و نیز مراکز خرید آن از جمله مواردی است که در این تحقیق مورد نظر می باشد.

قطعاً امروز شبکه جهانی اینترنت مهمترین منبع برای انجام چنین تحقیق هایی می باشد. به همین سبب طراحی سایت حرفه ای و دارای استانداردهای لازم برای هر کسب و کاری به ویژه اگر با استفاده از اصول صحیح مدیریتی و بازاریابی به کار گرفته شود، سبب جهش و تمایز قابل توجه میان سایر رقبا خواهد بود.

نه تنها برای یک آژانس مسافرتی، در اختیار داشتن یک وب سایت مدرن، مفید و موثر است، بلکه با توجه به نوع کسب و کار آن یک ضرورت محسوب می شود. امروزه مخاطبان هر کسب و کار دارا بودن یک وب سایت به روز و کارامد را به عنوان اعتباری برای آن کسب و کار در نظر می گیرند.

در مورد آژانس مسافرتی، طراحی سایت صرفاً به عنوان یک کاتالوگ آنلاین از خدمات نیست بلکه با استفاده صحیح، وب سایت می تواند به طور قطع به افزایش فروش، ارتباط بهتر و موثر تر با مخاطبان، جذب مشتریان جدید و حفظ بهتر و افزایش وفاداری مشتریان پیشین، کاهش هزینه های بازاریابی و تبلیغاتی و نیز افزایش قابل توجه بازدهی تبلیغات و ... منجر شود.

در وب سایت آژانس مسافرتی خود، می توانید به صورت دقیق و با بیان جزییات مفصل و تصاویر مناسب، به معرفی تورهای خود بپردازید. مراکز تفریحی، گردشگری و مراکز خرید را به تفصیل و به شیوه ای تأثیر گذار معرفی نمایید با بیان جاذبه های گردشگری هر منطقه به کمک تصاویر واقعی نظر مخاطبان را جلب نمایید. و با استفاده از امکانات ارتباطی وب سایت آژانس خود در کوتاه ترین زمان پرسش های مشتریان بالقوه را پاسخ داده و آنان را به مشتری بالفعل تبدیل نمایید.

علاوه بر آن با استفاده از امکانات بازاریابی هوشمند وب سایت آژانس مسافرتی خود می توانید به صورت خودکار برنامه های بازاریابی از پیش تعریف شده ای را در زمان مناسب اجرا کنید، پیشنهاد های ویژه ای به مخاطبان پیشین ارائه نمایید و به طور قابل ملاحظه ای مشتریان خود را افزایش دهید.

یکی از کاربردهای مهم سایت آژانس مسافرتی کنترل و تحلیل بازدهی تبلیغات و بازخورد مخاطبان و هدایت برنامه های بازاریابی و تعیین راهبردهای تجاری آژانس مسافرتی در جهتی است که مسلماً به رونق کسب و کار شما منجر می گردد.

افزایش فروش در یک آژانس مسافرتی با توجه به رقابت های موجود از طریق روش های سنتی کار آسانی نیست.
همین امروز با طراحی سایت آژانس مسافرتی خود، شیوه مدرن و کارامدی را سنگ بنای تلاش های بازاریابی خود کنید.

علاوه بر امکانات عمومی سامانه وب سایتی که دنانت برای شما طراحی می کند، امکانات ویژه ای نیز برای وب سایت آژانس مسافرتی در نظر گرفته می شود.

 • سیستم مدیریت معرفی انواع تورها
 • سیستم مدیریت اخبار تورها
 • سیستم معرفی جاذبه های گردشگری با گالری تصاویر حرفه ای
 • سیستم مدیریت نظرسنجی و علاقمندی به تورها
 • سیستم مدیریت معرفی تورهای ارزان و لحظه آخری
 • سیستم مدیریت تور های داخلی و  خارجی
 • سیستم مدیریت پکیج بندی تور ها
 • سیستم مدیریت ثبت خاطرات و تصدیق مشتریان
 • سیستم مدیریت محتوای شاخص اختصاصی برای آژانس مسافرتی
 • باشگاه مشتریان برای اتوماسیون فرآیند های بازاریابی خودکار و هوشمند
 • طراحی اسلایدر جذاب به صورت مرتبط با تورهای آژانس
 • سیستم مدیریت مقالات مرتبط با مقاصد تورها