راهکار استاندارد طراحی سایت

راهکار استاندارد طراحی سایت

کارآمد - به صرفه - قابل توسعه

اگر به چیزی بیشتر از یک وب سایت معمولی فکر می کنید، انتخاب درستی کرده اید.
«راهکار استاندارد» مناسب کسب و کارهای بلندپروازی است که تصمیم گرفته اند خود را برای مسابقه پرشتاب دنیای بازاریابی اینترنتی آماده کنند. کسب و کارهایی که امروز به دنبال طراحی یک وب سایت کارآمد هستند تا در مسابقات پیش رو از رقبای خود جا نمانند.
«راهکار استاندارد» طراحی یک وب سایت معمولی نیست، برای متمایز شدن آماده شوید!

 

از مشاوره رایگان دنانت استفاده کنید


 

چه چیزی شما را متمایز خواهد کرد؟

 

امکانات سامانه - ساخت صفحات جدید

ابزارهای متنوع برای کاربران عادی و گرافیست های حرفه ای

برای ایجاد صفحات جدید در وب سایت، امکانات متنوعی در اختیار شما است. ابزارهای آسان برای کاربران عادی و در عین حال دسترسی کامل به کدها برای برنامه نویس ها و گرافیست های حرفه ای، رضایت کارکنان شما را در هر سطحی که باشند تامین خواهد کرد.

در این سامانه برای طراحی صفحات جدید در وب سایت به هیچ دانش ویژه ای نیاز ندارید. با همان اطلاعات کار با نرم افزار Microsoft Office Word به راحتی می توانید صفحات جدیدی در وب سایت بسازید، اما اگر دانش HTML و CSS داشته باشید و بخواهید که در کدهای صفحه دست ببرید، برای انجام این کار هم هیچ محدودیتی نخواهید داشت.

امکانات سامانه - مدیریت تصاویر

ویرایش تصاویر و ساخت گالری تصویری فقط با چند کلیک

به گفته دانشمندان ذهن انسان تصاویر را ۶۰ هزار بار سریع تر از متن ها پردازش می کند. تصاویر وب سایت شما حیات بخش محتوای آن است. شما با چند کلیک ساده می توانید با استفاده از ابزار «ویرایشگر تصویر»، تصاویر خود را برش بزنید، اندازه آن ها را تغییر دهید و با استفاده از خلاقیت خود و اعمال فیلترهای متنوع، تصاویر متفاوت و منحصر به فردی بسازید.

همچنین شما در هر کجای متن خود و در هر صفحه ای که نیاز داشته باشید می توانید با چند کلیک ساده یک گالری تصویری ایجاد کنید.

امکانات سامانه - فرم ساز حرفه ای

ساختن آسان فرم ها برای شما و پر کردن آسان تر آن ها برای مخاطبانتان

قصد دارید نیروی کار جدیدی جذب کنید و می خواهید اطلاعات متقاضیان را با وب سایت خود جمع آوری کنید؟ نیاز دارید که مشتریانتان برای اعلام نیازهای خود فرمی را پر کنند؟ برای دریافت انتقادات و پیشنهادهای مخاطبان خود فرم بخصوصی نیاز دارید؟

فرم ساز سامانه دنانت این امکان را به شما می دهد که در چند ثانیه (بله واقعاً چند ثانیه) و با چند کلیک ساده، انواع فرم های مورد نیاز خود را بسازید و اطلاعات مورد نیازتان را با این فرم ها جمع آوری کنید.

امکانات سامانه - تحلیلگر لحظه ای

آمار مهم از دید شما پنهان نخواهد ماند

«چیزی را که نتوان سنجید، نمی توان بهبود بخشید.» این جمله معروف پیتر دراکر، پدر علم مدیریت است که اهمیت آمار و قابل سنجش بودن یک سیستم را نشان می دهد. داشبورد مدیریتی سامانه مهمترین اطلاعات وب سایت شما را به صورت لحظه ای به شما نمایش می دهد.

بازدیدکنندگان، بازدیدها، نرخ پرش، میانگین زمان حضور در وب سایت و کانال های دسترسی کاربران به وب سایت از مهم ترین پارامترهایی است که در داشبورد مدیریتی سامانه در دسترس شما است.

امکانات سامانه - بهینه شده برای موبایل و تبلت

پیاده سازی آخرین استانداردهای طراحی واکنشگرا

نیازی نیست نگران کیفیت تجربه مخاطبان خود در دستگاه های مختلف باشید. وب سایت شما به طور پایه ای و از ابتدا با رعایت آخرین استانداردهای واکنشگرایی طراحی می شود. مخاطبان شما چه با یک موبایل هوشمند کوچک به وب سایت شما مراجعه کنند چه با یک تلویزیون بزرگ هوشمند، وب سایت شما متناسب با سایز دستگاه آن ها واکنش نشان می دهد و چیدمان و نوع نمایش محتوای وب سایت را متناسب با دستگاه مخاطبتان تنظیم می کند.

امکانات سامانه - بوم نقاشی

لایه نمایش (قالب) وب سایت خودتان را تغییر دهید

مجبور نیستید تا همیشه ظاهر تکراری وب سایت خود را تحمل کنید، کارکنان شما با هر سطحی که باشند می توانند تغییرات زیادی در پوسته و گرافیک وب سایت شما ایجاد کنند.

کاربران عادی با چند کلیک ساده در بخش «تنظیمات لایه نمایش» می توانند:

  • رنگ بندی بخش های مختلف وب سایت را عوض کنند.
  • فونت اصلی و پایه، فونت منوها، فونت تیتر ها و ... وب سایت را تغییر دهند.
  • لوگوی جدیدی برای وب سایت بارگذاری کنند.
  • آیکون سایت را تغییر دهند.

 
اما برای کاربران حرفه ای تر نیز تدابیری اندیشیده ایم. اگر با CSS آشنایی دارید قادر هستید تا به طور مستقیم در تمام بخش های وب سایت هر تغییری که دوست دارید را اعمال کنید، استایل های شما با بالاترین اولویت روی وب سایت اعمال می شود و برای ایجاد تغییرات جدید، هیچ محدودیتی نخواهید داشت.

اندکی آشنایی با برنامه نویسی به زبان ساده و پر کاربرد javascript هم می تواند نتایج شگفت انگیزی داشته باشد.

انتخاب تم
براساس حوزه کاری شما

در بسته «راهکار استاندارد»، لایه نمایش وب سایت بر اساس موضوع کاری شما و مطابق با آخرین استانداردهای روز دنیا و به صورت واکنش گرا طراحی می شود.
تمام قالب های طراحی شده از ویژگی های «تنظیمات لایه نمایش» برخوردار هستند و شما همیشه می توانید رنگ پایه، رنگ شناور و فونت اصلی وب سایت خودتان را به سادگی تغییر دهید.

بارگذاری
محتوای اولیه وب سایت

سامانه وب سایت شما به نحوی طراحی شده که هر کاربری بتواند به راحتی تمام بخش های وب سایت را مدیریت کند.در بسته «راهکار استاندارد»، محتوای اولیه وب سایت از قبیل صفحه درباره ما، تماس با ما، سوالات متداول و همچنین محتواهای شاخص صفحه اول، همزمان با تحویل وب سایت برای شما بارگذاری خواهد شد.

راه اندازی
ایمیل رسمی استاندارد

در بسته «راهکار استاندارد» ایمیل های رسمی شما تحت دامنه وب سایتتان، به صورت کاملا استاندارد و مستقل راه اندازی خواهد شد. به این ترتیب حتی اگر در آینده تصمیم بگیرید که وب سایت خود را غیرفعال کنید، ایمیل های شما بدون هیچ مشکلی به فعالیت خود ادامه خواهند داد و می توانید تحت آدرس رسمی خود ایمیل هایتان را ارسال و دریافت کنید.

آموزش های
بازاریابی دیجیتال

شما به طور مستمر آخرین آموزش ها و دستورالعمل های بازاریابی دیجیتال را دریافت می کنید. این آموزش ها به شما کمک می کند تا در جهت رسیدن به اهداف سازمان خود بهترین استفاده را از وب سایتتان ببرید. بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو (SEO)، بازاریابی محتوا، روانشناسی فروش، بازاریابی عصبی و ... از جمله موضوعات آموزشی آکادمی راهکارها است.

دسترسی به
پرتال پشتیبانی مشتریان

برای ایجاد بهترین تجربه پشتیبانی، شما به صورت شبانه روزی در هفت روز هفته به پرتال اختصاصی پشتیبانی مشتریان دنانت دسترسی خواهید داشت. از طریق این پرتال می توانید مشکلات خود را در هر ساعت از شبانه روز برای ما ارسال کنید.
همکاران ما در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخگوی شما خواهند بود.

دریافت
به روزرسانی های نرم افزاری

گروه نرم افزاری دنانت جهت بهبود تجربه کاربری شما و مخاطبانتان و همچنین افزایش توانمندی های سامانه، هسته اصلی نرم افزاری سامانه و نیز زیر سیستم های دیگر آن را به طور مستمر  توسعه و بهبود می دهد. در بسته «راهکار استاندارد»، دریافت این توسعه ها و بهره مندی از  امکانات جدید سامانه نیازمند پرداخت هیچ وجه اضافه ای نمی باشد.

«راهکار استاندارد» در قالب SaaS

تجربه ای متفاوت از کیفیت خدمات یکپارچه

"همین که پول طراحی سایت پرداخت و کار تحویل داده شد،
دیگر کسی پاسخگو نبود و خدمات پشتیبانی درستی دریافت نکردیم."

این داستان در ایران داستان پرتکراری است. در مدل های سنتی رایج، تمام سود طراحان بصورت پروژه ای و درهنگام تحویل کار دریافت می گردد، بنابراین به کار شما به چشم یک پروژه زمان دار و موقت نگاه می شود.

مدل SaaS یا همان Software as a Service به شکل جدیدی از ارائه خدمات نرم افزاری گفته می شود که در آن  هر دو طرف ارائه دهنده و دریافت کننده خدمات، سود بیشتری می برند. در این حالت بر خلاف مدل سنتی، شرکت خدمات دهنده خدمات خود را در ازای دریافت حق اشتراک در اختیار کاربران قرار می دهد. به این ترتیب هزینه کاربران به شدت پایین می آید و شرکت خدمات دهنده هم به دلیل وابستگی به دریافت مستمر حق اشتراک، خود را ملزم به تأمین رضایت مشتریان و همکاری بلند مدت با ایشان می داند.

لازمه ارائه خدمات با مدل SaaS برخورداری از توانمندی بالای فنی و نرم افزاری است تا بتوان ضمن کاهش هزینه ارائه خدمات، پتانسیل ارائه این خدمات در تعداد بالا و پشتیبانی رضایت بخش از کاربران را فرآهم نمود. به این ترتیب با تکثیر تعداد مشتریان در کنار کاهش سود هر کدام، سودآوری پروژه ها توجیه می شود. اگر علاقه مند هستید در مورد مدل SaaS اطلاعات بیشتری کسب نمایید، اینجا کلیک کنید.

سرعت

با بهره گیری از قدرتمندترین دیتاسنترهای دنیا، به کارگیری آخرین استانداردهای Caching، فشرده سازی فایل های CSS و JavaScript  و به کارگیری به روزترین معماری نرم افزاری دنیا،  مهم نیست که مخاطبان شما داخل ایران باشند یا در آن طرف کره زمین، کاربران وب سایت شما هر کجا که باشند سریع ترین زمان بارگذاری ممکن را تجربه خواهند کرد.


امنیت

با پشتیبانی تیم امنیتی قدرتمند دنانت که تمام تهدیدها علیه وب سایت شما را بصورت ۲۴ ساعته مانیتور می کنند و همچنین بهره گیری از قدرتمندترین Firewall های نرم افزاری، دنانت از وب سایت شما در برابر تمام تهدیدهای امنیتی و حملات اینترنتی مراقبت می کند. تمام این خدمات بدون پرداخت هیچ گونه وجه اضافه ای انجام خواهد شد. تامین امنیت وب سایت شما از حقوق اولیه شما است نه یک گزینه لوکس.

پشتیبانی

نیازی نیست مشکلات احتمالی وب سایت خود را با جستجو در انجمن های اینترنتی و یا پرداخت هزینه های سنگین حل کنید. سامانه نرم افزاری دنانت به صورت بومی توسعه داده شده است و تیم توسعه دهنده آن بدون واسطه و به طور مستقیم، صحت عملکرد و رفع اشکالات احتمالی آن را مدیریت و پشتیبانی می کنند. همچنین شما برای پیگیری مشکلات خود بصورت ۲۴ ساعته و در ۷ روز هفته به پرتال پشتیبانی مشتریان دسترسی خواهید داشت.

در صورت هرگونه نارضایتی از کیفیت وب سایت طراحی شده و یا امکانات سامانه،
شما تا ۱۴ روز بعد از تحویل نهایی وب سایت می توانید تمام وجه پرداختی خود را پس بگیرید.
ما برای پس دادن وجه شما هیچ شرط و تبصره ای نداریم.

اطلاعات بیشتر در مورد ضمانت بازگشت وجه دنانت


پرسشی دارید؟ همین حالا درخواست مشاوره ثبت کنید

با پر کردن فرم زیر، کارشناسان ما برای ارائه اطلاعات تکمیلی با شما تماس خواهند گرفت.
لطفا اطلاعات خود را به طور کامل وارد نمایید.
اگر سوال بخصوصی دارید در بخش توضیحات بنویسید تا کارشناس مرتبط با شما تماس بگیرد.

  • پر کردن فیلدهای، نام و نام خانوادگی، تلفن همراه و پست الکترونیک (ایمیل) الزامی می باشد.
  • با ارائه توضیحات در مورد فعالیت شغلی خود و مواردی که در مورد آن ها به مشاوره نیاز دارید، مشاوره حرفه ای و کاملتری دریافت خواهید نمود.
  • پس از تکمیل فرم، همکاران ما در طی ساعات کاری با شما تماس می گیرند و زمان استفاده از مشاوره رایگان را با شما هماهنگ می کنند.
  • کارشناسان دنانت در زمان هماهنگ شده با شما تماس خواهند گرفت و پاسخگوی پرسش ها و ابهامات شما خواهند بود.