درباره ما

درباره دنانت

دنانت در سال ۱۳۸۵ با هدف ارتقای کیفیت نرم افزارهای تولید داخل به ویژه در حوزه نرم افزار های تحت وب و وب سایت های اینترنتی، تاسیس گردید.

سرعت رشد اینترنت و ضرورت حضور در این فضا بر کسی پوشیده نیست. سال هاست که اینترنت میهمان خانه های ما ایرانیان شده است اما متاسفانه فضای وب فارسی و استانداردهای آن فرسنگ ها از استانداردهای جهانی فاصله دارد. مانند این است که این محیط در یک خواب زمستانی فرو رفته و دوست ندارد رشد کند و پویا شود.

دنانت با تکیه بر تجربه ی چندین ساله ی تیم فنی خود و با پیگیری آخرین تحولات و تکنولوژی های ظهور یافته در این حوزه، قصد دارد تا به سهم خود لذت برخورداری از یک وب سایت اینترنتی در سطح کلاس جهانی را به مشتریان خود ارایه کند.

در این راه باور داریم که طراحی یک سایت آخرین گام حضور در این عرصه ی پرتکاپو و رو به رشد نیست، به همین دلیل با شناسایی نیازمندی های مشتریان خود پا به پای آن ها در نگه داری و به روزرسانی حرفه ای سایت، حضور موفق در شبکه های اجتماعی و همین طور مدیریت بازاریابی و برندینگ اینترنتی همراهشان خواهیم بود.

دنانت نیازهای مشتریان خود را نه یک نقطه، که یک مسیر رو به رشد می بیند و در این مسیر همواره همراه ایشان خواهد بود. با توسعه روزآمد سامانه دنانت و دستیابی به آخرین فناوری های نرم افزاری روز دنیا، مفتخریم که در جمله پیشگامان ارائه خدمات نرم افزاری در قالب سرویس (SaaS) در ایران هستیم. (SaaS چیست و چرا به نفع شما است؟).