شرایط و ضوابط استفاده از خدمات دنانت

شرایط و ضوابط عمومی

 • امکان تغییر شرایط: امکان تغییر در برخی موارد مندرج در این بخش و شرایط و ضوابط و نحوه ارائه خدمات، وجود دارد. بدیهی است در صورت تغییر، مراتب به آگاهی مشتریان محترم می رسد و ایشان در صورت عدم موافقت با شرایط یاد شده، لازم است نسبت به لغو خدمات دریافتی خود اقدام فرمایند. بدیهی است دنانت بیشینه تلاش خود را جهت جلب رضایت مشتریان گرامی می نماید و بروز تغییرات در شرایط و نحوه ارائه خدمات نیز جهت نیل به این مهم می باشد.
 • تعهد وثبات: دنانت متعهد است پس از پرداخت فاکتور هر دوره توسط مشتری، تا پایان آن دوره پرداخت بر اساس شرایط و ضوابط توافق شده در ابتدای آن دوره ارائه خدمت نماید. در صورت تغییر شرایط و ضوابط، لازم است مشتری برای ادامه دریافت خدمات، موافقت خود را با شرایط جدید اعلام و سپس نسبت به پرداخت فاکتور دوره بعد اقدام نماید. بدیهی است استمرار دریافت خدمات و پرداخت فاکتور هر دوره به منزله موافقت مشتری با کلیه شرایط و ضوابط مندرج می باشد.
 • توافق: سفارش یا تمدید هر محصول یا خدمت به منزله موافقت مشتری با شرایط و ضوابط درج شده در این صفحه یا صفحه اختصاصی آن خدمت یا محصول می باشد.
 • تغییر تعرفه: امکان افزایش یا کاهش بهای کلیه خدمات متناسب با میزان تورم و تغییرات نرخ ارز وجود دارد. این مورد معمولاً به صورت سالانه اعمال می گردد.
 • رفع مسئولیت: در مورد تمامی خدمات، دنانت مسئولیتی در قبال پیشامدها و مسائل و مواردی که خارج از قدرت این مجموعه باشد مانند سیل، زلزله، آتش سوزی و یا هر مورد دیگر، ندارد.

شرایط و ضوابط بازگشت وجه

 • نحوه محاسبه: در صورت درخواست مشتری برای بازگشت وجه، چنانچه خدمات مربوطه، بر اساس موارد مندرج در توضیحات آن خدمت خاص و یا شرایط و ضوابط اختصاصی آن خدمت در این بخش، دارای قابلیت بازگشت وجه باشد، و نیز علل درخواست بازگشت وجه مشمول شرایط بازگشت وجه آن خدمت خاص باشد، صرفاً بخشی از هزینه کل پرداخت شده برای آخرین دوره پرداخت متناسب با زمان باقیمانده از آن دوره قابل بازگشت خواهد بود. در این مورد مدت زمان گذشته از دوره پرداخت جاری با دوره پرداختی که دارای مدت زمان مشابه است مقایسه شده و تعرفه آن دوره پرداخت مبنای محاسبه خواهد بود. به طور مثال چنانچه مشتری هزینه یک خدمت را به صورت یکساله پرداخت نموده و در انتهای ماه چهارم بر اساس شرایط پیش گفته درخواست بازگشت وجه نموده، هزینه آن خدمت برای مدت چهار ماه با تعرفه دوره پرداخت سه ماهه محاسبه و از مبلغ کل پرداختی برای آخرین دوره کسر می گردد. مبلغ باقیمانده تقدیم مشتری می گردد.
 • پروژه های ویژه: بازگشت هزینه برای خدمات وب سایت پروژه هایی که دارای مدل نیاز اختصاصی هستند و به صورت ویژه و سفارشی پیاده سازی می شوند به صورت کلی میسر نیست.
 • خدمات ویژه: بازگشت هزینه برای برخی خدمات مانند ثبت دامنه به صورت کلی میسر نیست. علت این امر آن است که وجه مربوطه در اختیار دنانت نبوده و برای خرید این خدمات به شرکت های ثالث ارائه می گردد.

شرایط و ضوابط اختصاصی

الف: خدمات وب سایت بدون ریسک

 • بهره برداری: خدمات وب سایت بدون ریسک با خدمات طراحی وب سایت به صورت سنتی تفاوت داشته و مشتری هزینه ویژه ای برای طراحی و پیاده سازی پروژه و یا بهبود مستمر و افزایش امکانات و به روز نگاه داشتن سامانه و مواردی همچون میزبانی و... پرداخت نمی کند. صرفاً هزینه ای به صورت سالانه یا هر دوره پرداخت دیگری می پردازد تا بتواند از خدمات وب سایت بهره مند شود. تا زمان پرداخت هزینه بهره برداری وب سایت در اختیار مشتری بوده و بدیهی است در صورت عدم پرداخت هزینه بهره برداری، حق استفاده از خدمات یاد شده را نداشته و ارائه خدمات مربوطه متوقف خواهد شد. بنابراین مشتری در صورت عدم پرداخت هزینه بهره برداری، حقی بر سامانه و نرم افزار مربوطه نداشته و مسلماً امکان انتقال وب سایت برای ایشان میسر نخواهد بود. این امر تا حدی شبیه بهره مندی از خدمات اتصال به شبکه اینترنت می باشد. با نگرش به تفاوت بنیادین خدمات وب سایت دنانت و نمایندگان آن با روش های سنتی طراحی و توسعه وب سایت و عدم دریافت هزینه های مربوطه، پرداخت هزینه خدمات صرفاً به معنای حق بهره برداری از وب سایت و اشتراک خدمات می باشد. بنابراین امکان ارائه کد و فایل های نرم افزار، انتقال به سرویس دهنده دیگر و مواردی از این دست میسر نخواهد بود. بدیهی است وب سایت های ارائه شده صرفاً در شبکه دنانت قابل میزبانی خواهند بود و به صورت خدمت قابل بهره برداری می باشند.
 • پرداخت در زمان مقرر: مشتری موظف است در زمان مقرر و پیش از زمان سر رسید فاکتور ها با مراجعه به پرتال مشتریان یا روش تعیین شده از سوی دنانت، برای پرداخت فاکتورهای صادر شده اقدام نماید. بدیهی است در صورت دیرکرد در امر فوق ارائه کننده خدمات حق اعمال جریمه و یا در نهایت تعلیق و قطع خدمات مربوطه را دارد.
 • مالکیت دامنه: دامنه اینترنتی وب سایت، بخشی از هویت مشتری بوده و در صورتی که مشتری هزینه ثبت آن را پرداخت نموده باشد، دنانت هیچ گونه تصرفی در آن حتی در صورت تمایل مشتری به لغو خدمات دیگر نخواهد داشت. همچنین این مجموعه در صورتی که مشتری اطلاعات لازم را ارائه نماید، قطعاً تمایل دارد دامنه به نام مشتری ثبت شود.
 • محتوای وب سایت: مسئولیت و اقدام درج محتوا و مطالب وب سایت بر عهده مشتری است. در صورتی که مشتری خدماتی مرتبط با درج محتوا و نگهداری از وب سایت را نیز خریداری کرده باشد، این مورد بر اساس شرایط اختصاصی آن خدمات بررسی می گردد.
 • پشتیبانی: پشتیبانی از مشتریان در مواردی که مشمول خدمات پشتیبانی خریداری شده باشد، از طریق ارسال درخواست یا تیکت (Ticket) به واحد پشتیبانی از طریق پرتال مشتریان یا ارسال پست الکترونیک با آدرس ثبت شده در پرونده مشتری می باشد. در این مورد به سبب رعایت اصول امنیتی و نیز امکان ثبت سوابق در پرونده پروژه امکان ارائه هر گونه خدمات از طریق تلفن یا موارد مشابه وجود ندارد.